UK Open 2018- wyniki

Krzysztof Ratajski zatrzymany dopiero w piątej rundzie, przez aktualnego Mistrza Świata, Roba Crossa.

 

Afternoon Session
First Round
Paul Nicholson 6-5 Terry Jenkins
Ryan Harrington 6-5 Richie Burnett
Lee Evans 6-3 Dimitri Van den Bergh
John Part 6-2 John Morris
Alex Roy 6-2 Mark Walsh
Michael Burgoine Bye (Andrew Davidson withdrew)
Rene Eidams 6-4 Andrew Johnson
Michael Barnard Bye (Scott Robertson withdrew)
Bradley Brooks 6-4 Chris Quantock
Benito van de Pas 6-5 Cristo Reyes
Andrew Pullen Bye (Mark Rice withdrew)
Michael Rasztovits 6-3 Simon Tate
Luke Humphries 6-0 Liam Kelly
Robert Rickwood Bye (Rene Berndt withdrew)
Dirk van Duijvenbode Bye (Mick McGowan withdrew)
Harry Ward 6-0 Daniel Lee
Kirk Shepherd 6-4 Adam Hunt
Ryan Meikle 6-5 Mickey Mansell
Darryl Pilgrim 6-2 Ian Jopling
Joe Davis 6-5 Dan Read
David Airey 6-4 Benjamin McClelland
Martin Biggs Bye (Chris Lacey withdrew)
Ricky Evans 6-1 Andreas Hajiminia
Cody Harris 6-1 Tony Mitchell
Mark Craddock Bye (Craig Winstanley withdrew)
Andy Hamilton Bye (William O’Connor withdrew)
Paul Whitworth 6-3 Martin Atkins
Paul Hogan 6-5 Darren Brown
Ron Meulenkamp 6-4 Andy Hibbert
George Killington 6-4 Andy Jenkins
Jason Mold 6-5 Prakash Jiwa
John Scott 6-4 Darren Johnson

Second Round
Alex Roy 6-4 Toni Alcinas
Gerwyn Price 6-2 James Wilson
Dirk van Duijvenbode 6-4 Alan Norris
Raymond van Barneveld 6-5 Mike Norton
Vincent van der Voort 6-3 Martin Biggs
Paul Nicholson 6-5 Richard North
David Evans 6-4 Benito van de Pas
Chris Dobey 6-5 Lee Evans
Paul Hogan Bye (John Goldie withdrew)
Ryan Harrington 6-3 Danny Noppert
David Airey 6-1 Stuart Kellett
Dave Chisnall 6-2 Rene Eidams
Kirk Shepherd 6-3 Vincent Kamphuis
Nathan Rafferty 6-3 Jason Mold
Robert Owen 6-4 Michael Burgoine
Jermaine Wattimena 6-0 Andy Hamilton
Luke Humphries 6-3 Wayne Jones
Stephen Bunting 6-2 Bradley Brooks
Joe Cullen 6-2 Jose Justicia
Keegan Brown 6-3 George Killington
Gabriel Clemens 6-0 Andrew Gilding
Jason Lowe 6-4 John Scott
Nathan Aspinall 6-3 Andrew Pullen
Ricky Evans 6-2 Carl Wilkinson
Michael Barnard 6-2 Cody Harris
Ron Meulenkamp 6-1 Joe Davis
John Part 6-0 Paul Whitworth
Harry Ward 6-1 Ted Evetts
Michael Rasztovits Bye (Maik Langendorf withdrew)
Ryan Meikle 6-4 Mark Craddock
Robert Rickwood 6-0 James Richardson
Darryl Pilgrim 6-4 Geert Nentjes

Third Round
Rob Cross 10-8 Nathan Aspinall
Mervyn King 10-4 Raymond van Barneveld
Jeffrey de Zwaan 10-8 Michael van Gerwen
Gary Anderson 10-3 Robert Rickwood
Jason Lowe 10-3 David Airey
John Part 10-2 David Evans
David Pallett 10-8 Robert Thornton
Ricky Evans 10-6 Luke Humphries
Kyle Anderson 10-7 Vincent van der Voort
Jermaine Wattimena 10-8 Steve Beaton
Robert Owen 10-2 Jamie Lewis
Kim Huybrechts 10-8 Gabriel Clemens
Steve West 10-9 Darryl Pilgrim
Keegan Brown 10-8 Joe Cullen
Krzysztof Ratajski 10-7 Darren Webster
James Wade 10-6 Simon Stevenson
Nathan Rafferty 10-9 Peter Wright
Chris Dobey 10-2 Harry Ward
Corey Cadby 10-5 Michael Rasztovits
Matthew Edgar 10-4 John Henderson
Paul Hogan 10-6 Paul Nicholson
Michael Smith 10-5 Kirk Shepherd
Ian White 10-7 Simon Whitlock
Daryl Gurney 10-9 Jelle Klaasen
Martin Schindler 10-7 Ryan Harrington
Dirk van Duijvenbode 10-5 Adrian Lewis
Gerwyn Price 10-6 Alex Roy
Stephen Bunting 10-3 Justin Pipe
Ryan Meikle 10-6 Dave Chisnall
Jonny Clayton 10-6 Michael Barnard
Ron Meulenkamp 10-4 Dave Prins
Bye – Jamie Hughes

Fourth Round
Kim Huybrechts 10-5  Daryl Gurney
Gary Anderson 10-3 Ricky Evans
Rob Cross 10-7 Kyle Anderson
Corey Cadby 10-7 Martin Schindler
Chris Dobey 10-5 Jason Lowe
Mervyn King 10-8 Jonny Clayton
Michael Smith 10-4 Ryan Meikle
John Part 10-9 Ron Meulenkamp
Robert Owen 10-9 Nathan Rafferty
David Pallett 10-6 James Wade
Steve West 10-7 Matthew Edgar
Krzysztof Ratajski 10-5 Keegan Brown
Gerwyn Price 10-6 Dirk van Duijvenbode
Ian White 10-8 Jamie Hughes
Jermaine Wattimena 10-8 Stephen Bunting
Paul Hogan 10-8 Jeffrey de Zwaan

Evening Session
Fifth Round

John Part 10-8 Mervyn King
Gerwyn Price 10-9 Paul Hogan
Gary Anderson 10-6 Jermaine Wattimena
Rob Cross 10-3 Krzysztof Ratajski
Robert Owen 10-7 Ian White
Steve West 10-9 Michael Smith
David Pallett 10-7 Kim Huybrechts
Corey Cadby 10-7 Chris Dobey

Quarter-Finals
David Pallett 10-5 Steve West
Robert Owen 10-3 John Part
Corey Cadby 10-6 Gerwyn Price
Gary Anderson 10-5 Rob Cross
Best of 19 legs

Evening Session
Semi-Finals

Gary Anderson 11-7 David Pallett
Corey Cadby 11-3 Robert Owen
Best of 21 legs

Final
Gary Anderson 11-7 Corey Cadby
Best of 21 legs