World Darts Championship PDC 2016- dzień 9, wieczór

Pełne wyniki:

 

Raymond van Barneveld 4-3 Stephen Bunting

Statystyki: http://live.dartsdata.com/MatchView.aspx?MatchId=130911

Narzekaliście na brak emocji na Mistrzostwach? Na Barney’a zawsze można liczyć! Jakież widowisko dali do spółki z Buntingiem. Jak walczyli Ci panowie! Były momenty rozluźnienia, ale jak szli równo, to 9 lotki musiałyby lecieć, aby ukraść lega. Zerknijcie na liczbę maksów u Stephena. Tak- dobrze widzicie. Walnął ich 15 sztuk! Nie ma tam informacji o tym, że Raymond miał 5 czy 6 zejść powyżej 100 punktów.

Nie znajdziecie tam emocji 5 lega w 5 secie, kiedy na rozstrzygnięcie Raymond rzuca 3×140 pod rząd. Albo później Bunting rzucający 2×180 i wystawiający w ten sposób D20. Barney kradnie to zejściem z 71.

No nie da się opisać, jakie pięknie grali. Dopiero w tym ostatnim (tak- najważniejszym) legu Bunting nie wytrzymał i rzucanie się wyłączyło. Wygrać mógł i jeden i drugi.

Muszę pamiętać o tym pojedynku, gdy znów będzie mowa o słabej głowie Holendra.. i nie chodzi o alkohol 😉

Darter Raymond van Barneveld

Darter Raymond van Barneveld

 

James Wade 4-0 Wes Newton

Statystyki: http://live.dartsdata.com/MatchView.aspx?MatchId=130920

ŁSPibP

czyli

Łatwo, Szybko, Prosto i bez Problemów.

 

Michael van Gerwen 4-0 Darren Webster

Statystyki: http://live.dartsdata.com/MatchView.aspx?MatchId=130910

Spodziewaliśmy się, że mecz będzie jednostronny. Al pomimo tego jestem pod wrażeniem tego, co wyczyniał Michael. Rzucał co chciał i jak chciał… i kiedy chciał. Ponad 70 % na doublu, średnie pod 110 punktów, prędkość, pewność. Po pojedynku mówił, że sam jest zaskoczony swoim występem. Niesamowity, najmocniejszy, całkowicie poza zasięgiem… zaraz, zaraz. Nie rozpędzajmy się aż tak. Podobno każdego można ograć. Tylko kto to zrobi??

Można dodać, że w pierwszej części meczu Michael rzucił 6 perfekcyjnych lotek.

Darter Michael van Gerwen

Darter Michael van Gerwen