Jelle Klaasen- darter zatrzymany za 15 latkę

Jelle Klaasen zatrzymany

Jelle Klaasen zatrzymany

Kilka dni temu internet obiegła informacja, że najmłodszy mistrz świata BDO Jelle Klaasen wysyłał nagie zdjęcia do 15 letniej dziewczyny ze szkoły specjalnej.

Zdjęcia zostały wysłane poprzez email i Twitter. Dodatkowo Jelle namawiał dziewczynkę, aby ta również przesłała mu swoje zdjęcia.

Dotychczas wstrzymywałem się z publikacją newsa, gdyż sprawa jest bardzo poważna. Jednakże słowa Klaasena nie pozostawiają już żadnych wątpliwości:

 

„Chciałbym przeprosić wszystkich. Popełniłem błąd i jestem bardzo zawstydzony i akceptuję konsekwencje” http://www.mirror.co.uk/sport/darts/darts-former-world-champ-klaasens-1275454

 

Zapowiada się więc ostateczny krach wielkiej kariery. Przypomnę, że Jelle pokonał Raymonda van Barnevelda w finale Mistrzostw Świata BDO 2006 i został najmłodszym triumfatorem tego turnieju. Później jednak przeszedł do PDC i nie osiągnął już znaczących sukcesów.

Wiele osób wróżyło mu powrót w chwale. Czy po takiej wiadomości jest to jeszcze możliwe? Pamiętajmy, że sprawą zajmie się także DRA, które najpewniej nałoży na zawodnika sowitą karę.