Darts World Matchplay 2014- dzień 4

Andy Hamilton 10-13 Dave Chisnall: http://live.dartsdata.com/MatchView.aspx?MatchId=99767

James Wade 13-2 Richie Burnett: http://live.dartsdata.com/MatchView.aspx?MatchId=99768

Michael van Gerwen 13-4 Ian White: http://live.dartsdata.com/MatchView.aspx?MatchId=99766

Simon Whitlock 13-8 Raymond van Barneveld: http://live.dartsdata.com/MatchView.aspx?MatchId=99769

 

Pierwszy pojedynek był bardzo nierówny. Najpierw i Hamilton i Chisnall męczyli się niemiłosiernie na doublu. Aż ciężko było oglądać ten etap pojedynku. Później jednak Dave zaliczył na swoje konto 4 perfekcyjne lotki. Niedługo potem 5 perfekcyjnych. W odpowiedzi Andy zszedł ze 160. Po chwili 132 przez środek. Chisnall rewanżuje się 134. Hamilton odpowiada 120. Dave trafia 7 perfekcyjnych lotek. Druga część pojedynku bardzo udana i widowiskowa. Brawa dla obydwu zawodników. Chizzy awansuje.

Darter Andy Hamilton

Darter Andy Hamilton

 

James Wade wyszedł zmasakrować Burnetta. Richie bardzo szybko zorientował się, co się dzieje. Nie mógł jednak nic zrobić. Jak już udało się dotrzeć do kończącej lotki- chybiał wszystko. W całym meczu trafił 2 z 19 doubli…. I denerwował się, i kręcił głową, i gestykulował rękami. Ten pojedynek to wielkie katusze Księcia Walii.

Za to James jak Maszyna. Co chwila wysokie zejścia. Bardzo dobre D20, bardzo dobre jego ulubione D10. W wywiadzie powiedział, że no cóż- Burnett nie zagrał dobrze. Miał rację…

Darter Richie Burnett

Darter Richie Burnett

 

Ian White to kolejny zawodnik, który nie miał dnia. W pierwszej rundzie zaprezentował się wyśmienicie i wyeliminował Terrego Jenkinsa. A dzisiaj można podejrzewać, że mieszanka stawka/ranga przeciwnika podziałała paraliżująco. W ten oto sposób Ian zaliczył 17 % skuteczności na doublu.

Co sądzicie o Michaelu i jego grze? Czy jest na tyle dobrze, aby sięgnąć po tytuł?

Darter Ian White

Darter Ian White