Darts UK Open 2014- terminarz

Darts UK Open 2014

Darts UK Open 2014

Już niedługo weekend mamy z głowy. Ale jakże przyjemny czas nas czeka- turniej UK Open!

Poniżej znajdziecie terminarz rozgrywek. Będzie okazja zobaczyć wiele nieznajomych twarzy. Być może przyszłych Mistrzów ;)

Przy okazji zapraszam do przypomnienia sobie dwóch poprzednich lat UK Open na DartWorld:

Darts UK Open 2012

Darts UK Open 2013

Darts UK Open 2014- Format gier

Runda preeliminacyjna, pierwsza i druga- lepszy w 9 legach
Trzecia, czwarta i piąta runda- lepszy w 17 legach
Ćwierćfinały i półfinały- lepszy w 19 legach
Finał- lepszy w 21 legach

 

Friday March 7
Afternoon Session (11.45am-5pm)
Preliminary, First & Second Rounds
Main Stage

Preliminary Round
Carl Green v Lionel Sams
First Round
Glenn Spearing v Antonio Alcinas
Kevin Taylor v Arron Monk
Raymond van Barneveld v Tony Broughton
Kyle Anderson v McDine/Holdstock
Second Round
John Henderson v Jelle Klaasen
Keegan Brown v Mensur Suljovic
Ian White v Daryl Gurney
Cousins/Hogan v John Part

Stage Two
Preliminary Round
Brian Woods v Dean Stewart
First Round
Dennis Smith v Mark Hylton
Ewan Hyslop v Steve Brown
Alan Derrett v Jyhan Artut
Ben Burton v Michael Mansell
Second Round
Steve Maish v Ben Ward
Ronny Huybrechts v Adrian Gray
Jason Hogg v Wayne Jones
Reynolds/Stead/Casey v van Barneveld/Broughton

Stage Three
Preliminary Round
Paul Whitworth v Rhys Griffin
First Round
Steve Douglas v Johnny Haines
James Hubbard v Jeff Batham
Joe Murnan v Shaun Lovett
Dean Reynolds v Stead/Casey
Second Round
Garry Spedding v David Pallett
D Smith/Hylton v Peter Hudson
Hyslop/S Brown v K Anderson/McDine/Holdstock
Hill/Roy v Tony Newell

Stage Four
Preliminary Round
Alan Tabern v Tony Randall
First Round
Conan Whitehead v Aden Kirk
Mark Cox v Shaun Narain
Green/Sams v Chris Aubrey
Whitworth/Griffin v Karl Merchant
Second Round
John Bowles v Dirk van Duijvenbode
Rocco Maes v Daniels/Bennett
Derrett/Artut v Hunt/Malone
Naylor/Allen/Mackie v Ross Smith

Stage Five
Preliminary Round
Martin Stead v Alan Casey
First Round
Adam Cousins v Paul Hogan
Pete Dyos v William O’Connor
Adam Hunt v Michael Malone
Woods/Stewart v Graham Dando
Second Round
Boulton/Worsley v Josh Payne
Hubbard/Batham v Steve Hine
K Taylor/Monk v Whitworth/Griffin/Merchant
van de Pas/Thompson v Dodds/Young/O’Brien

Stage Six
Preliminary Round
Kevin McDine v Aaron Holdstock
First Round
Andy Boulton v Jonathan Worsley
Matthew Edgar v Matt Clark
Jason Lovett v I Jones/Stevenson
Tabern/Randall v Rowby-John Rodriguez
Second Round
Nigel Heydon v Douglas/Haines
Dave Weston v Baker/Todd
Spearing/Alcinas v Edgar/M Clark
Green/Sams/Aubrey v Murnan/S Lovett

Stage Seven
Preliminary Round
Ian Jones v Simon Stevenson
James Young v David O’Brien
First Round
Benito van de Pas v Doug Thompson
Jim Hill v Alex Roy
Naylor/Allen v Chris Mackie
Derry/Mold v Gerwyn Price
Second Round
Michael Barnard v Stuart Kellett
Tabern/Randall/Rodriguez v Steve West
Jamie Caven v Dowling/Dobey
Burton/Mansell v Woods/Stewart/Dando

Stage Eight
Preliminary Round
Nathan Derry v Jason Mold
William Naylor v Sam Allen
First Round
Nigel Daniels v Scott Bennett
Mick Baker v Mick Todd
Kevin Dowling v Chris Dobey
David Dodds v Young/O’Brien
Second Round
Cox/Narain v Darren Webster
Ian Lever v Dyos/O’Connor
Whitehead/Kirk v Derry/Mold/Price
J Lovett/I Jones/Stevenson v Mark Barilli

Evening Session (7pm-11pm)
Third Round
Main Stage

Peter Wright v Michael Smith
Ronnie Baxter v Adrian Lewis
Whitehead/Kirk/Derry/Mold/Price v Phil Taylor
Michael van Gerwen v Hubbard/Batham/Hine

Stage Two
Justin Pipe v Dave Chisnall
Kevin Painter v Richie Burnett
Reynolds/Stead/Casey/van Barneveld/Broughton v Weston/Baker/Todd
James Wade v Burton/Mansell/Woods/Stewart/Dando

Stage Three
Steve Beaton v Brendan Dolan
Derrett/Artut/Hunt/Malone v Paul Nicholson
Terry Jenkins v Barnard/Kellett
Caven/Dowling/Dobey v Stephen Bunting

Stage Four
Mark Webster v Mark Walsh
Hyslop/S Brown/K Anderson/McDine/Holdstock v Spedding/Pallett
Andy Smith v Gary Anderson
Maish/Ward v Heydon/Douglas/Haines

Stage Five
R Huybrechts/Gray v Simon Whitlock
Jamie Lewis v Lever/Dyos/O’Connor
Robert Thornton v Hogg/W Jones
K Brown/Suljovic v Tabern/Randall/Rodriguez/West

Stage Six
Cousins/Hogan/Part v van de Pas/Thompson/Dodds/Young/O’Brien
Christian Kist v Spearing/Alcinas/Edgar/M Clark
Wes Newton v Andrew Gilding
Bowles/van Duijvenbode v Green/Sams/Aubrey/Murnan/S Lovett

Stage Seven
Kim Huybrechts v Naylor/Allen/Mackie/R Smith
D Smith/Hylton/Hudson v White/Gurney
Boulton/Worsley/Payne v Dean Winstanley
Nick Fullwell v Hill/Roy/Newell

Stage Eight
Cox/Narain/D Webster v Vincent van der Voort
Maes/Daniels/Bennett v J Lovett/I Jones/Stevenson/Barilli
K Taylor/Monk/Whitworth/Griffin/Merchant v Mervyn King
Andy Hamilton v Henderson/Klaasen

Saturday March 8
Afternoon Session (11.45am-5pm)

Fourth Round (Last 32)
16 Games on Four Stages

Evening Session (7pm-11pm)
Fifth Round (Last 16)
Eight Games on Two Stages

Sunday March 9
Afternoon Session (11.45am-5pm)
Quarter-Finals

Evening Session (7pm-11pm)
Semi-Finals
Final
źródło: http://www.pdc.tv/news/article/15kylev1stko6170himv1f8ewm/title/coral-uk-open-draw–schedule