Darts UK Open 2014- kwalifikacje 1/6- Andy Hamilton

Darter Andy Hamilton

Darter Andy Hamilton

Pierwsze kwalifikacje UK Open 2014 wygrywa Andy Hamilton.

Co ciekawe- na 4 zawodników w półfinale, wszyscy czterej to uczestnicy Premier League!

Dzień obfitował w 9 lotki: David Ladley, Terry Jenkins (znów ;) ) i Dave Chisnall pokazali perfekcyjnego lega.

Pecha miał Stephen Bunting, trafiając w drugiej rundzie na samego Michaela van Gerwena. Nowy członek PDC odpada z turnieju.

Sensacją jest porażka Phila Taylora na początku rywalizacji. Przegrywa z Keeganem Brownem.

Barney dalej szaleje- pokonuje Kista do zera w 3 rundzie.

Czwarta runda, to eliminacja takich gwiazd, jak Nicholson, Wade, vvan Barneveld (Painter wygrał) czy Whitlock.

Warto prześledzić wyniki- także pod kątem typowania na www.t20.pl ;)

First Round
Robert Thornton Bye
James Richardson 6-4 Andrew Johnson
Kirk Shepherd 6-2 Jack Tweddell
Dirk van Duijvenbode 6-2 Steven Pearson
Adrian Lewis Bye
Matt Padgett 6-1 Doug Thompson
Adam Hunt 6-5 Dennis Priestley
Ryan Harrington 6-4 Dyson Parody
Ronnie Baxter Bye
Kevin McDine 6-0 Ryan Palmer
Dimitri Van Den Bergh 6-2 Daniel Day
Paul Amos 6-5 Dave Honey
Paul Nicholson Bye
Jamie Lewis 6-2 Mark Flawn
James Hubbard 6-2 Steve Hine
Dennis Smith 6-2 Danny de Haas
John Part Bye
Brandon Walsh 6-5 Ian Lever
Antonio Alcinas 6-5 Ryan Herrington
Tim Martin 6-0 Scott Johnson
Mark Webster Bye
Terry Temple 6-0 Scott Rand
Benito van de Pas 6-0 Michael Uxa
Dylan Duo 6-2 Tomas Seyler
Wes Newton Bye
David Place 6-4 Matthew Dennant
Steve Brown 6-5 Robert Owen
Andy Jenkins 6-3 Mark Jones
Justin Pipe Bye
Andree Welge 6-4 Arron Monk
Peter Hudson 6-3 Lee Hayes
Mark Cox 6-2 Gaz Cousins
Stuart Kellett Bye
Kevin Dowling 6-2 Garry Spedding
Dick van Dijk 6-4 Jelle Klaasen
Adrian Gray 6-2 Martin Homer
Gary Anderson Bye
Jason Hogg 6-3 Jamie Guilfoyle
Tony Newell 6-1 Pete Dyos
Darren Webster 6-2 Brett Claydon
Jamie Caven Bye
Leon de Geus 6-2 Colin Osborne
Ross Smith 6-5 Nigel Heydon
Richie Howson 6-3 Terry Roach
Peter Wright Bye
Dave Bird 6-3 Damien Sherwood
Mensur Suljovic 6-3 Steve Grubb
Richard van Zijtveld 6-0 Jonathan Worsley
Ian White Bye
John Bowles 6-1 Sam Hill
Keith J Stephen 6-0 Ben Gaiter
John Newland 6-5 Ben Ward
Steve Beaton Bye
Robert Parker 6-1 Jamie Robinson
William O’Connor 6-1 Max Hopp
Darren Johnson 6-2 Denis Ovens
Wayne Jones Bye
Jerry Hendriks 6-2 Mareno Michels
Mark Barilli 6-3 Stuart Anderson
Stuart Bousfield 6-2 Par Riihonen
Brendan Dolan Bye
Josh Payne 6-4 Ian McFarlane
Ron Meulenkamp 6-1 Glenn Spearing
Michael Barnard 6-5 Wayne Dunn
Mark Walsh Bye
Joey Palfreyman 6-2 Alan James Tabern Jnr
Stuart White 6-5 Jamie Gemmell
Jon Jukes 6-5 Alan Derrett
Michael van Gerwen Bye
Stephen Bunting 6-4 Jake Patchett
John Henderson 6-4 Gino Vos
Barrie Bates 6-3 Lee Moffatt
James Wade Bye
Mark Dudbridge 6-0 Jay Foreman
Darron Brown 6-1 Mark Hylton
Michael Rasztovits 6-2 Paul Rowley
Andy Hamilton Bye
Michael Bourgoine 6-2 Tony Tasker
Jeff Batham 6-4 Lee Grimshaw
Adam Smith Neale 6-3 Nathan Richards
Mervyn King Bye
Matt Clark 6-3 Mark Forman
Alan Tabern 6-3 Ricky Sudale
Dean Winstanley 6-3 Brian Woods
Vincent van der Voort Bye
Andy Relf 6-5 Dave Weston
Ronny Huybrechts 6-4 Tony Richardson
David Copley 6-0 David A Murphy
Kevin Painter Bye
Chris Aubrey 6-0 Michael Blake
Steve Maish 6-4 Steve West
Andrew Gilding 6-3 Ricky Evans
Raymond van Barneveld Bye
Magnus Caris 6-1 Paul Carter
Christian Kist 6-5 Prakash Jiwa
Luke Woodhouse 6-5 David Pallett
Richie Burnett Bye
Johnny Haines 6-5 Jason Lovett
Nick Fullwell 6-3 John Scott
David Ladley 6-1 Eric van Meel
Michael Smith Bye
Gerwyn Price 6-3 Jamie Landon
Ryan De Vreede 6-2 Joe Murnan
Steven Mead 6-2 Shane Edwards
Dave Chisnall Bye
Jason Wilson 6-4 Rocco Maes
Andrew Howarth 6-3 Andy Pearce
Bernd Roith 6-5 Daryl Gurney
Phil Taylor Bye
Keegan Brown 6-4 Gary Stone
Mark Jones (Worcs) 6-1 Joe Cullen
Kevin Thomas 6-2 Mark Lawrence
Andy Smith Bye
Aden Kirk 6-4 Darren Whittingham
Jim Walker 6-1 Sean Ryan
Mick Todd 6-2 Andy Parsons
Terry Jenkins Bye
Kurt Parry 6-3 Dave Kelly
Conan Whitehead 6-2 Stephen Perkins
Rowby-John Rodriguez 6-5 Michael Mansell
Kim Huybrechts Bye
Mark Stephenson 6-5 Jyhan Artut
Lee Palfreyman 6-3 Dan Russell
Matthew Edgar 6-0 Paul Lennon
Simon Whitlock Bye
Ian Moss 6-5 Ewan Hyslop
Martyn Turner 6-5 Paul Redfern
Peter Evison 6-4 Kirt Middleton

Second Round
Robert Thornton 6-1 James Richardson
Dirk van Duijvenbode 6-3 Kirk Shepherd
Adrian Lewis 6-1 Matt Padgett
Adam Hunt 6-2 Ryan Harrington
Ronnie Baxter 6-3 Kevin McDine
Dimitri Van Den Bergh 6-1 Paul Amos
Paul Nicholson 6-4 Jamie Lewis
Dennis Smith 6-5 James Hubbard
Brandon Walsh 6-5 John Part
Antonio Alcinas 6-3 Tim Martin
Mark Webster 6-3 Terry Temple
Benito van de Pas 6-4 Dylan Duo
Wes Newton 6-2 Dave Place
Steve Brown 6-5 Andy Jenkins
Justin Pipe 6-3 Andree Welge
Peter Hudson 6-4 Mark Cox
Kevin Dowling 6-5 Stuart Kellett
Adrian Gray 6-4 Dick van Dijk
Gary Anderson 6-4 Jason Hogg
Tony Newell 6-5 Darren Webster
Jamie Caven 6-2 Leon de Geus
Ross Smith 6-3 Richie Howson
Peter Wright 6-2 Dave Bird
Richard van Zijtveld 6-4 Mensur Suljovic
Ian White 6-4 John Bowles
John Newland 6-2 Keith J Stephen
Steve Beaton 6-4 Robert Parker
William O’Connor 6-3 Darren Johnson
Wayne Jones 6-3 Jerry Hendriks
Mark Barilli 6-2 Stuart Bousfield
Josh Payne 6-1 Brendan Dolan
Michael Barnard 6-4 Ron Meulenkamp
Mark Walsh 6-3 Joey Palfreyman
Jon Jukes 6-4 Stuart White
Michael van Gerwen 6-3 Stephen Bunting
John Henderson 6-1 Barrie Bates
James Wade 6-1 Mark Dudbridge
Darron Brown 6-4 Michael Rasztovits
Andy Hamilton 6-3 Michael Burgoine
Jeff Batham 6-1 Adam Smith Neale
Mervyn King 6-4 Matt Clark
Dean Winstanley 6-1 Alan Tabern
Vincent van der Voort 6-2 Andy Relf
David Copley 6-2 Ronny Huybrechts
Kevin Painter 6-3 Chris Aubrey
Steve Maish 6-4 Andrew Gilding
Raymond van Barneveld 6-4 Magnus Caris
Christian Kist 6-5 Luke Woodhouse
Richie Burnett 6-4 Johnny Haines
Nick Fullwell 6-3 David Ladley – Ladley hits nine-dart finish
Michael Smith 6-4 Gerwyn Price
Steven Mead 6-4 Ryan De Vreede
Dave Chisnall 6-3 Jason Wilson
Bernd Roith 6-4 Andrew Howarth
Keegan Brown 6-2 Phil Taylor
Kevin Thomas 6-3 Mark Jones (Worcs)
Andy Smith 6-3 Aden Kirk
Mick Todd 6-5 Jim Walker
Terry Jenkins 6-2 Kurt Parry – Jenkins hits nine-dart finish
Rowby-John Rodriguez 6-4 Conan Whitehead
Kim Huybrechts 6-2 Mark Stephenson
Matthew Edgar 6-2 Lee Palfreyman
Simon Whitlock 6-5 Ian Moss
Martyn Turner 6-2 Peter Evison

Third Round
Robert Thornton 6-1 Dirk van Duijvenbode
Adrian Lewis 6-4 Adam Hunt
Ronnie Baxter 6-1 Dimitri Van Den Bergh
Paul Nicholson 6-1 Dennis Smith
Antonio Alcinas 6-5 Brandon Walsh
Mark Webster 6-5 Benito van de Pas
Wes Newton 6-2 Steve Brown
Justin Pipe 6-3 Peter Hudson
Adrian Gray 6-3 Kevin Dowling
Gary Anderson 6-5 Tony Newell
Jamie Caven 6-3 Ross Smith
Peter Wright 6-0 Richard van Zijtveld
Ian White 6-1 John Newland
Steve Beaton 6-0 William O’Connor
Mark Barilli 6-2 Wayne Jones
Michael Barnard 6-4 Josh Payne
Mark Walsh 6-3 Jon Jukes
Michael van Gerwen 6-5 John Henderson
James Wade 6-2 Darron Brown
Andy Hamilton 6-5 Jeff Batham
Dean Winstanley 6-3 Mervyn King
Vincent van der Voort 6-2 David Copley
Kevin Painter 6-5 Steve Maish
Raymond van Barneveld 6-0 Christian Kist
Nick Fullwell 6-3 Richie Burnett
Michael Smith 6-3 Steven Mead
Dave Chisnall 6-3 Bernd Roith
Keegan Brown 6-2 Kevin Thomas
Mick Todd 6-3 Andy Smith
Rowby-John Rodriguez 6-1 Terry Jenkins
Kim Huybrechts 6-5 Matthew Edgar
Simon Whitlock 6-5 Martyn Turner
Losers £250

Fourth Round
Adrian Lewis 6-5 Robert Thornton
Ronnie Baxter 6-1 Paul Nicholson
Mark Webster 6-5 Antonio Alcinas
Justin Pipe 6-5 Wes Newton
Gary Anderson 6-5 Adrian Gray
Peter Wright 6-3 Jamie Caven
Steve Beaton 6-4 Ian White
Mark Barilli 6-3 Michael Barnard
Michael van Gerwen 6-2 Mark Walsh
Andy Hamilton 6-2 James Wade
Vincent van der Voort 6-5 Dean Winstanley
Kevin Painter 6-5 Raymond van Barneveld
Nick Fullwell 6-5 Michael Smith
Dave Chisnall 6-2 Keegan Brown – Chisnall hits nine-dart finish
Rowby-John Rodriguez 6-3 Mick Todd
Kim Huybrechts 6-4 Simon Whitlock
Losers £500

Fourth Round
Adrian Lewis 6-1 Ronnie Baxter
Justin Pipe 6-2 Mark Webster
Peter Wright 6-2 Gary Anderson
Steve Beaton 6-4 Mark Barilli
Andy Hamilton 6-4 Michael van Gerwen
Kevin Painter 6-2 Vincent van der Voort
Dave Chisnall 6-2 Nick Fullwell
Kim Huybrechts 6-5 Rowby John Rodriguez
Losers £1,000

Quarter-Finals
Adrian Lewis 6-3 Justin Pipe
Peter Wright 6-5 Steve Beaton
Andy Hamilton 6-4 Kevin Painter
Dave Chisnall 6-3 Kim Huybrechts
Losers £1,500

Semi-Finals
Adrian Lewis 6-5 Peter Wright
Andy Hamilton 6-1 Dave Chisnall
Losers £2,500

Final
Andy Hamilton 6-2 Adrian Lewis
Winner £10,000
Runner-Up £5,000

 

źródło: http://www.pdc.tv/news/article/ku57ulhnpfgo1wqqq9ncr9n1p/title/coral-uk-open-qualifier-1