Grand Slam of Darts to wysokie nagrody, wielka stawka i wielkie (nie będę oryginalny) emocje.
Także drodzy darterzy, fani darta i wszyscy, którzy dadzą sobie szansę na wspaniałą rozrywkę.
Czas zarezerwować tydzień czasu.
Poniżej znajdziesz wysokość nagród pieniężnych za poszczególne miejsca na tym turnieju.
Dowiesz się, jak długie będą pojedynki na każdym etapie.
I wreszcie, jaki jest plan gier na Grand Slam of Darts 2013.
LivePDC.tv w tej chwili podaje, że transmisje zaczynają się od finału fazy grupowej (11.11). „Niedokońcalegalne” źródła pokazują pierwszą transmisję od 9.11, ale może to być pomyłka.
Pożyjemy, zobaczymy. I tak duża część z nas będzie w Blachowni na GP POD nr 3 i 4.
Grand Slam Of Darts 2013- nagrody:
Zwycięzca £100,000
2 miejsce £50,000
Przegrani w półfinałach £25,000
Przegrani w ćwierćfinałach £15,000
Przegrani drugiej rundy £7,500
Bonus za wygranie grupy £2,500
3 miejsce w grupie £5,000
4 miejsce w grupie £2,500
Razem £400,000
Grand Slam Of Darts 2013- format gier
Faza grupowa- Best of 9 legs
Druga runda – Best of 19 legs
Ćwierćfinały – Best of 31 legs
Półfinały – Best of 31 legs
Finał – Best of 31 legs
Grand Slam Of Darts 2013- terminarz
9.11, sobota, popołudnie (14:00-18:00)
Grupy E-H, pierwsze gry
Robert Thornton v Mark Walsh (F)
Andy Hamilton v Justin Pipe (F)
Scott Waites v Ted Hankey (H)
Dave Chisnall v Michael Smith (H)
Wes Newton v Mark Webster (G)
Simon Whitlock v Ross Smith (G)
Mervyn King v Tony O’Shea (E)
Raymond van Barneveld v Ricky Evans (E)
9.11, sobota, wieczór (20:00-24:00)
Grupy A-D, pierwsze gry
Gary Anderson v Wesley Harms (B)
James Wade v Peter Wright (B)
Christian Kist v Ronny Huybrechts (C)
Adrian Lewis v Richie George (C)
Kevin Painter v Paul Nicholson (A)
Phil Taylor v Stuart Kellett (A)
Michael van Gerwen v Vincent van der Voort (D)
Kim Huybrechts v Dean Winstanley (D)
10.11, niedziela, popołudnie (14:30-18:30)
Grupy E-H
Spotykają się zwycięzcy ze zwycięzcami i przegrani z przegranymi
10.11, niedziela, wieczór (20:00-24:00)
Grupy A-D
Spotykają się zwycięzcy ze zwycięzcami i przegrani z przegranymi
11.11, poniedziałek (20:00-24:00)
Grupy E-H, gry finałowe
12.11, wtorek (20:00-24:00)
Grupy A-D, gry finałowe
13.11, środa (20:00-24:00)
Zwycięzca grupy E i 2 miejsce grupy F
Zwycięzca grupy F i 2 miejsce grupy E
Zwycięzca grupy G i 2 miejsce grupy H
Zwycięzca grupy H i 2 miejsce grupy G
14.11, czwartek (20:00-24:00)
Zwycięzca grupy A i 2 miejsce grupy B
Zwycięzca grupy B i 2 miejsce grupy A
Zwycięzca grupy C i 2 miejsce grupy D
Zwycięzca grupy D i 2 miejsce grupy C
15.11, piątek (20:00-24:00)
2x ćwierćfinał
16.11, sobota (20:00-24:00)
2x ćwierćfinał
17.11, niedziela (14:00-18:00)
Półfinały
17.11, niedziela (20:00-22:00)
Finał
źródło: http://www.pdc.tv/news/article/1hw7dkmhyylub1lg6byuc5uagd/title/william-hill-grand-slam-schedule
Dodaj komentarz