German Darts Championship 2013 (seria European Tour)

German Darts Championship 2013

German Darts Championship 2013

U naszych zachodnich sąsiadów kolejny turniej z cyklu PDC European Tour: German Darts Championship.

Wielu graczy będzie rywalizować o łączną kwotę 100.000 funtów. Nie zobaczymy natomiast Jamesa Wade’a (zawieszony, nikt nie wie za co), oraz Phila Taylora, który najpewniej jeszcze nie wrócił z Australii.

 

Nie widać także nigdzie informacji o jakiejkolwiek transmisji, a szkoda. Wszystkie pojedynki rozgrywane będą w formacie best of 11, więc nie za długie i nie za krótkie :)

6-8.09.2013 German Darts Championship.

 


Piątek- pierwsza runda

Sesja popołudniowa 14-18
Ronnie Baxter v Michael Smith
Colin Lloyd v Daryl Gurney
Kim Huybrechts v European Qualifier 1
John Part v Darren Webster
Mark Walsh v Host Nation Qualifier 4
Dave Chisnall v Dean Winstanley
Kevin Painter v Kevin Dowling
Wes Newton v European Qualifier 4

Colin Osborne v Nigel Heydon
Steve Beaton v John Henderson
Arron Monk v John Scott
Justin Pipe v European Qualifier 6
Stuart Kellett v Matthew Edgar
Mark Webster v Mark Dudbridge
Andy Smith v Michael Barnard
Gary Anderson v Steve Brown

Sesja wieczorna 20-24
Mervyn King v Host Nation Qualifier 1
Paul Nicholson v Host Nation Qualifier 3
Raymond van Barneveld v Dennis Smith
Adrian Lewis v European Qualifier 3
Andy Hamilton v European Qualifier 7
Michael van Gerwen v Terry Temple
Simon Whitlock v Alan Tabern
European Qualifier 9 v Host Nation Qualifier 2

Host Nation Qualifier 5 v David Pallett
Terry Jenkins v European Qualifier 8
Peter Wright v Ricky Evans
Jamie Caven v Darren Johnson
Brendan Dolan v European Qualifier 2
Robert Thornton v European Qualifier 5
Richie Burnett v James Richardson
Ian White v Matt Clark
Sobota

Sesja popołudniowa 14-18
Huybrechts/EQ1 v Jenkins/EQ8
Part/D Webster v A Smith/Barnard
Caven/Johnson v Walsh/HNQ4
King/HNQ1 v Beaton/Henderson
White/Clark v Anderson/Brown
Baxter/M Smith v Lloyd/Gurney
Chisnall/Winstanley v Monk/Scott
Nicholson/HNQ3 v Kellett/Edgar

Sesja wieczorna 20-24
Whitlock/Tabern v M Webster/Dudbridge
Newton/EQ4 v Painter/Dowling
van Barneveld/D Smith v Pipe/EQ6
van Gerwen/Temple v Osborne/Heydon
Wright/Evans v EQ9/HNQ2
HNQ5/Pallett v Hamilton/EQ7
Lewis/EQ3 v Dolan/EQ2
Thornton/EQ5 v Burnett/Richardson

Niedziela
Sesja popołudniowa 14-18

Trzecia runda
As per draw bracket

Sesja wieczorna 20-24
Quarter-Finals
Semi-Finals
Final
As per draw bracket

All games the best of 11 legs.

First Round Draw & Tournament Bracket
Michael van Gerwen (1) v Terry Temple
Colin Osborne (32) v Nigel Heydon
Host Nation Qualifier 5 v David Pallett
Andy Hamilton (17) v European Qualifier 7
John Part (8) v Darren Webster
Andy Smith (25) v Michael Barnard
Mervyn King (9) v Host Nation Qualifier 1
Steve Beaton (24) v John Henderson
Wes Newton (5) v European Qualifier 4
Kevin Painter (28) v Kevin Dowling
Raymond van Barneveld (12) v Dennis Smith
Justin Pipe (21) v European Qualifier 6
Dave Chisnall (4) v Dean Winstanley
Arron Monk (29) v John Scott
Paul Nicholson (13) v Host Nation Qualifier 3
Stuart Kellett (20) v Matthew Edgar
Simon Whitlock (2) v Alan Tabern
Mark Webster (31) v Mark Dudbridge
Ronnie Baxter (15) v Michael Smith
Colin Lloyd (18) v Daryl Gurney
Kim Huybrechts (7) v European Qualifier 1
Terry Jenkins (26) v European Qualifier 8
Peter Wright (10) v Ricky Evans
European Qualifier 9 v Host Nation Qualifier 2
Jamie Caven (6) v Darren Johnson
Mark Walsh (27) v Host Nation Qualifier 4
Adrian Lewis (11) v European Qualifier 3
Brendan Dolan (22) v European Qualifier 2
Robert Thornton (3) v European Qualifier 5
Richie Burnett (30) v James Richardson
Ian White (14) v Matt Clark
Gary Anderson (19) v Steve Brown