Gibraltar Darts Trophy 2013- European Tour 5

Gibraltar Darts Trophy

Gibraltar Darts Trophy

28-30 czerwca.

64 zawodników. W tym czołowych 32 graczy.

Każdy pojedynek w formacie „lepszy w 11 legach”.

Pula nagród to 100.000 funtów.

Z tego 20.000 dla van Gerw... zwycięzcy.

I wielkie nadzieje lokalnych kibiców na dobre miejsca Dysona Parody i Dylana Duo.

Transmisja na http://www.livepdc.tv/

Gibraltar… Powinniście ich kojarzyć ;)

European Tour Event Five
Schedule of Play
Friday June 28

First Round
Afternoon Session (12pm-5pm)
Main Stage
Mervyn King v John Henderson
Ian White v Kevin McDine
Steve Beaton v George Federico
Paul Nicholson v Joe Cullen
Robert Thornton v Matthew Dennant
Kevin Painter v European Qualifier 3
Colin Lloyd v European Qualifier 2
Andy Smith v Ross Smith

Stage Two
Scott Rand v Jim Walker
Stuart Kellett v European Qualifier 5
Jamie Caven v European Qualifier 6
Arron Monk v European Qualifier 8
Brendan Dolan v Steve Brown
John Part v Nigel Heydon
Mark Webster v Paul Amos
Dave Chisnall v Manuel Vilerio

Evening Session (7pm-12am)
Main Stage
Simon Whitlock v Connie Finnan
James Wade v Joe Murnan
Wes Newton v European Qualifier 4
Adrian Lewis v Michael Mansell
Phil Taylor v European Qualifier 1
Andy Hamilton v Dyson Parody
Michael van Gerwen v John Bowles
Gary Anderson v Dylan Duo

Stage Two
Ronnie Baxter v Matthew Edgar
Colin Osborne v Jamie Lewis
Justin Pipe v Steve Maish
Mark Walsh v Dean Winstanley
Wayne Jones v Josh Payne
Peter Wright v Mark Hylton
Richie Burnett v European Qualifier 7
Kim Huybrechts v Peter Hudson

Saturday June 29
Second Round
Afternoon Session (1pm-5pm)
Part/Heydon v Monk/EQ8
Wright/Hylton v Webster/Amos
Thornton/Dennant v Osborne/J Lewis
King/Henderson v Pipe/Maish
Kellett/EQ5 v Lloyd/EQ2
Nicholson/Cullen v Dolan/Brown
White/McDine v Caven/EQ6
Chisnall/Vilerio v Jones/Payne

Evening Session (7pm-11pm)
A Lewis/Mansell v A Smith/R Smith
Newton/EQ4 v Painter/EQ3
Baxter/Edgar v Wade/Murnan
van Gerwen/Bowles v Rand/Walker
Whitlock/Finnan v Beaton/Federico
Taylor/EQ1 v Walsh/Winstanley
Huybrechts/Hudson v Burnett/EQ7
Hamilton/Parody v Anderson/Duo

Sunday June 30
Afternoon Session (1pm-5pm)
Third Round
8x games played in draw bracket order

Evening Session (7pm-11pm)
Quarter-Finals
Semi-Finals
Final

źródło: http://www.pdc.tv/news/article/1nld6k7xtxlsy19dkk7k9w6ywh/title/gibraltar-darts-trophy-draw