Kwalifikacje UK Open 8- wyniki

Darter Michael van Gerwen

Darter Michael van Gerwen

Ostatnie kwalifikacje do UK Open i ostatnie przemyślenia na ich temat.

Dziwny weekend- wczoraj Whitlock ogrywa Taylora, by dzisiaj przegrać z Adrianem Lewisem w 3 rundzie.

Kim Huybrechts wczoraj wygrywa turniej, by dzisiaj zaliczyć porażkę w pojedynku z Jasonem Hoggiem.

 

A ja się pytam- dlaczego nie było Paula Nicholsona?!?

 

Wieczór 8- wyniki:

Warto zwrócić uwagę na fakt, że znów bardzo szybko odpada z rywalizacji Dave Chisnall. Oprócz niego już w pierwszej rundzie żegnamy Garego Andersona, który wczoraj tak wyśmienicie sobie radził.

W drugiej rundzie kończy grę Justin Pipe. Od tego momentu turniej nabrał tempa ;)

Dwa mecze rozegrał także Ted Hankey- widać progres.

Adrian Lewis błysnął w rundzie trzeciej odprawiając Simona Whitlocka, który wczoraj wyeliminował Phila Taylora. Rewanż za kolegę?

Wczorajszy zwycięzca- Kim Huybrechts, uznaje wyższość Jasona Hogga w 4 rundzie. Jason dociera aż do półfinałów!

Warte odnotowania także zwycięstwo Brendana Dolana z Andym Hamiltonem. Czyżby „Młot” zmęczony nawałem gry/pracy ostatnio?

Dopiero w ćwierćfinale wyeliminowany zostaje PanKręcącyGłową- Robert Thornton.

A finał wygrywa… Michael van Gerwen…

First Round
Jerry Hendriks 6-1 Rob Commerford
Michael van Gerwen 6-2 Daryl Gurney
Darren Whittingham 6-4 Brian Startin
Chris Aubrey 6-2 Craig Pope
Andy Pearce 6-0 Peter Nightingale
Andy Jenkins 6-0 Jamie Caven
Ronny Huybrechts 6-2 Colin Osborne
Shaun Griffiths 6-5 Steve Coote
Kevin Painter 6-2 Jamie Lewis
Ken MacNeil 6-2 Matthew Dennant
Mark Webster 6-0 Ian Moss
Prakash Jiwa 6-3 Dave Ladley
Peter Wright 6-1 Joe Murnan
Dyson Parody 6-3 Joshua Carter
Mark Cox 6-1 Aden Kirk
Dylan Duo 6-0 Dave Weston
Lee Palfreyman 6-5 Matt Clark
Ronnie Baxter 6-2 Peter Evison
Matthew Dicken 6-3 Lee Moffat
Richie Howson 6-2 Steve McNally
Jamie Robinson 6-0 Paul Hodkin
Adam Hunt 6-3 Steve Grubb
Steve Farmer 6-3 Gaz Cousins
Stuart White 6-2 Kentaro Suzuki
Darron Brown 6-0 Andy Blackwell
Paul Amos 6-4 Terry Temple
Gino Vos 6-2 Max Hopp
Peter Hudson 6-2 Jim Walker
Matthew Edgar 6-3 Denis Ovens
Josh Payne 6-4 Mark Jones (Worcs)
Michael Mansell 6-2 Matt Padgett
Simon Whitlock 6-2 Andrew Johnson
Alan Tabern 6-4 Keegan Brown
Adrian Lewis 6-3 Brett Claydon
Vincent van der Voort 6-2 Jamie Guilfoyle
John Part 6-0 Dan Russell
Barrie Bates 6-1 William O’Connor
Chris Hartrey 6-4 James Richardson
Marc Dewsbury 6-5 Pete Dyos
Kevin McDine 6-2 Ryan De Vreede
Magnus Caris 6-0 Atif Hussain
Campbell Jackson 6-0 Steve Randall
Ted Hankey 6-4 Brian Woods
Antonio Alcinas 6-4 Michael Smith
Phil Taylor 6-0 Ian Walters
Robert Thornton 6-5 Stuart Kellett
John Bowles 6-2 Kevin Dowling
Paddy Meaney 6-0 Clive Lewis
Martyn Turner 6-2 Jonathan Worsley
Wes Newton 6-1 Mark Hylton
Tony Littleton 6-4 Keith Rooney
Stephen Hardy 6-4 Steve West
Mark Walsh 6-5 Dave Chisnall
Wayne Jones 6-4 Joey Palfreyman
Ryan Harrington 6-4 Anthony Wort
James Wade 6-5 Nick Fullwell
Steve Brown 6-5 Nigel Heydon
Mervyn King 6-1 Connie Finnan
Nigel Birch 6-0 Shaun Liptrot
Jason Hogg 6-4 Jack Tweddell
Geoff Whitworth 6-2 Andy Relf
Reece Robinson 6-4 Gary Anderson
Joe Cullen 6-1 Simon Burt
Jamie Atkins 6-5 Par Riihonen
Co Stompe 6-4 Ryan Palmer
Colin Lloyd 6-4 Steve Hine
Darren Johnson 6-0 David Patterson
David Dodds 6-1 Sean Ryan
Dean Winstanley 6-4 Steve Beaton
Brendan Dolan 6-4 Johnny Haines
Mark Frost 6-2 Arron Monk
Paul Rowley 6-2 Steve Maish
Ricky Evans 6-4 Chris Mason
Andy Hamilton 6-2 Paul Barham
Ewan Hyslop 6-1 Chris Wickenden
Dennis Priestley 6-1 Ricky Sudale
Scott Rand 6-5 Jyhan Artut

Second Round
Bernd Roith 6-5 Andrew Gilding
Mark Jones 6-3 Jerry Hendriks
Michael van Gerwen 6-1 Darren Whittingham
Chris Aubrey 6-1 Andy Pearce
John Scott 6-1 Colin Fowler
Andy Jenkins 6-1 Justin Pipe
Ronny Huybrechts 6-5 Shaun Griffiths
Ken MacNeil 6-5 Kevin Painter
John Henderson 6-3 Mark Lawrence
Mark Webster 6-2 Alan Derrett
Peter Wright 6-1 Prakash Jiwa
Mark Cox 6-5 Dyson Parody
Josh Jones 6-0 Damien Sherwood
Scott Coleman 6-2 Dylan Duo
Ronnie Baxter 6-5 Lee Palfreyman
Richie Howson 6-4 Matthew Dicken
Tony West 6-3 Tom Martin
Jamie Robinson 6-5 Phil Henshaw
Steve Farmer 6-2 Adam Hunt
Stuart White 6-1 Darron Brown
Alex Roy 6-3 David Pallett
Paul Amos 6-4 Vernon Sheppard
Gino Vos 6-2 Peter Hudson
Matthew Edgar 6-1 Josh Payne
Kevin Thomas 6-2 Andrew Hibbert
Michael Mansell 6-5 Michael Barnard
Simon Whitlock 6-1 Alan Tabern
Adrian Lewis 6-0 Vincent van der Voort
David Copley 6-1 Andrew Cornwall
Mark Dudbridge 6-3 Stuart Millar
John Part 6-0 Barrie Bates
Marc Dewsbury 6-4 Chris Hartrey
Adrian Gray 6-2 Darren Webster
Kevin McDine 6-0 Norman Fletcher
Magnus Caris 6-4 Campbell Jackson
Antonio Alcinas 6-5 Ted Hankey
Ian White 6-3 Jason Wilson
Phil Taylor 6-5 Andy Smith
Robert Thornton 6-3 John Bowles
Paddy Meaney 6-4 Martyn Turner
Glen Miller 6-5 Keith Stephen
Wes Newton 6-0 Kirk Shepherd
Stephen Hardy 6-1 Tony Littleton
Mark Walsh 6-5 Wayne Jones
Jake Patchett 6-5 Ross Smith
Dave Place 6-3 Jon Jukes
James Wade 6-2 Ryan Harrington
Mervyn King 6-3 Steve Brown
Leon De Geus 6-1 Charl Pietersen
Kim Huybrechts 6-2 Nigel Birch
Jason Hogg 6-1 Geoff Whitworth
Joe Cullen 6-2 Reece Robinson
Sam Hill 6-3 Brandon Walsh
Andy Parsons 6-2 Jamie Atkins
Colin Lloyd 6-5 Co Stompe
Darren Johnson 6-5 David Dodds
Gary Whittles 6-2 Dafydd Edwards
Dean Winstanley 6-4 Mark Forman
Brendan Dolan 6-3 Mark Frost
Ricky Evans 6-3 Paul Rowley
Roland Scholten 6-3 Dennis Smith
James Hubbard 6-0 Paul Schofield
Andy Hamilton 6-1 Ewan Hyslop
Dennis Priestley 6-3 Scott Rand

Third Round
Bernd Roith 6-2 Mark Jones
Michael van Gerwen 6-1 Chris Aubrey
Andy Jenkins 6-1 John Scott
Ken MacNeil 6-4 Ronny Huybrechts
Mark Webster 6-3 John Henderson
Peter Wright 6-1 Mark Cox
Scott Coleman 6-1 Josh Jones
Ronnie Baxter 6-4 Richie Howson
Jamie Robinson 6-4 Tony West
Steve Farmer 6-0 Stuart White
Alex Roy 6-5 Paul Amos
Matthew Edgar 6-4 Gino Vos
Kevin Thomas 6-5 Michael Mansell
Adrian Lewis 6-5 Simon Whitlock
Mark Dudbridge 6-2 David Copley
John Part 6-1 Marc Dewsbury
Kevin McDine 6-0 Adrian Gray
Antonio Alcinas 6-2 Magnus Caris
Ian White 6-2 Phil Taylor
Robert Thornton 6-2 Paddy Meaney
Wes Newton 6-4 Glen Miller
Mark Walsh 6-0 Stephen Hardy
Dave Place 6-4 Jake Patchett
Mervyn King 6-1 James Wade
Kim Huybrechts 6-3 Leon De Geus
Jason Hogg 6-5 Joe Cullen
Andy Parsons 6-1 Sam Hill
Colin Lloyd 6-4 Darren Johnson
Dean Winstanley 6-2 Gary Whittles
Brendan Dolan 6-1 Ricky Evans
James Hubbard 6-5 Roland Scholten
Andy Hamilton 6-4 Dennis Priestley
Losers £200

Fourth Round
Michael van Gerwen 6-3 Bernd Roith
Ken MacNeil 6-2 Andy Jenkins
Peter Wright 6-2 Mark Webster
Ronnie Baxter 6-3 Scott Coleman
Steve Farmer 6-5 Jamie Robinson
Matthew Edgar 6-4 Alex Roy
Adrian Lewis 6-4 Kevin Thomas
Mark Dudbridge 6-5 John Part
Antonio Alcinas 6-3 Kevin McDine
Robert Thornton 6-5 Ian White
Wes Newton 6-5 Mark Walsh
Mervyn King 6-1 Dave Place
Jason Hogg 6-5 Kim Huybrechts
Andy Parsons 6-4 Colin Lloyd
Brendan Dolan 6-5 Dean Winstanley
Andy Hamilton 6-3 James Hubbard
Losers £400

Fifth Round
Michael van Gerwen 6-0 Ken MacNeil
Ronnie Baxter 6-3 Peter Wright
Matthew Edgar 6-4 Steve Farmer
Adrian Lewis 6-2 Mark Dudbridge
Robert Thornton 6-4 Antonio Alcinas
Mervyn King 6-5 Wes Newton
Jason Hogg 6-3 Andy Parsons
Brendan Dolan 6-3 Andy Hamilton
Losers £600

Quarter-Finals
Michael van Gerwen 6-4 Ronnie Baxter
Adrian Lewis 6-5 Matthew Edgar
Mervyn King 6-4 Robert Thornton
Jason Hogg 6-4 Brendan Dolan
Losers £1,000

Semi-Finals
Michael van Gerwen 6-5 Adrian Lewis
Mervyn King 6-3 Jason Hogg
Losers £2,000

Final
Michael van Gerwen 6-0 Mervyn King
Winner £6,000
Runner-Up £3,000