Premier League Darts 2013- tydzień 6, zapowiedź

Darter Michael van Gerwen

Darter Michael van Gerwen

Dzisiaj wieczorem czeka nas 6 odsłona Darts Premier League 2013.

Przypominam, że już po 9 wieczorze pożegnamy się z 2 zawodnikami z końca tabeli.

Wspominają o tym także zawodnicy w wywiadach. Wiedzą, że muszą walczyć o każdy leg, a w tej chwili najsłabsi nie odpuszczą walki. Najmniejsze błędy są bezlitośnie wykorzystywane, o czym boleśnie przekonał się Thornton.

Kolejność gry:

Michael van Gerwen v Wes Newton
Adrian Lewis v Gary Anderson
Simon Whitlock v James Wade
Raymond van Barneveld v Robert Thornton
Phil Taylor v Andy Hamilton

I tu pojawia się pytanie o Adriana Lewisa. Przypomnijmy jak wygląda aktualna tabela.

 

Były przebłyski formy w czasie 4 wieczoru, tydzień temu wygrana z Michaelem van Gerwenem, a w miniony weekend dotarł do półfinałów UK Masters. Czy Adrian może jeszcze walczyć o dobry wynik? Sam mówi, że czuje powracającą formę. Nie wątpię, że będzie starał się wygrać każdy pojedynek, aby poprawić pozycję w tabeli. Dzisiaj zmierzy się z Garym Andersonem.

Phil Taylor zapowiada, że coraz lepiej czuje się w czasie gry swoimi nowymi lotkami. W czasie UK Masters przegrał dopiero w ćwierćfinale. Pokonał go Andy Hamilton. Dzisiaj zobaczymy, czy Mistrz weźmie odwet za tamten pojedynek- myślę, że będzie to niezwykle ciekawe spotkanie.

Wiele emocji powinno przynieść także spotkanie van Barneveld-Thornton. Robert przegrał jak na razie tylko z Jamesem Wadem. Spowodowało to jednak, że znalazł się aż na 5 pozycji!