Premier League Darts 2013- tydzień 5, zapowiedź

Darts Premier League 2013

Darts Premier League 2013

Jak zwykle w czwartek od 20, darterzy znikają dla świata zewnętrznego, odpalają streamy i cieszą oczy popisami darterskiej śmietanki. Premier League Darts nr 5 już dzisiaj wieczorem!

Lista startowa:

James Wade v Robert Thornton
Raymond van Barneveld v Andy Hamilton
Adrian Lewis v Michael van Gerwen
Phil Taylor v Gary Anderson
Wes Newton v Simon Whitlock

 

Aktualna tabela:

Dart PL- aktualna tabela ligowa

Dart PL- aktualna tabela ligowa

Póki co, na szczycie tabeli (po 6 punktów) znajduje się 4 darterów.

Michael van Gerwen zapowiada 9 lotkę w trakcie Premier League i sugeruje, że być może dzisiaj się uda. Czy ustrzeli ją czy nie- słabiutkiego Lewisa ogra bez problemów i to wysoko.

Taylor zagra z zawodzącym ostatnio Andersonem i nie powinien mieć większych problemów. Gary ugra moim zdaniem 2-3 legi.

Raymond z Andym. Narażę się niektórym… Podziwiam grę van Barnevelda i uwielbiam jak gra na średnich powyżej 100. Domyślam się, że wygra pojedynek, ale będę kibicował Hamiltonowi.

No i mecz otwierający dzisiejsze show. Rosnący w siłę Wade przeciwko Thorntonowi, który ostatnio zagrał swoją życiówkę. I tutaj  sercem będę za zwycięstwem reprezentanta Unicorn. Przypuszczam, że Szkot wygra, ale z problemami.

Wieczór zamykają zmagania Whitlock-Newton (jego piórka właśnie pojawiły się w sklepie: http://darttown.pl/produkt/piorka-authentic-unicorn-wes-newton-68454). Dla Simona to chyba już ostatnia szansa na utrzymanie się w rozgrywkach. Do boju Wes! 😉