Premier League Darts 2013- tydzień 3, wyniki

Zgodnie z przewidywaniami czekało na nas piękne widowisko.

Było kilka zaskoczeń, ale przede wszystkim- po prostu pięknie grali.

Nawet Thornton nie kręcił głową za często!

Pełne wyniki:

Darts Premier League 2013- tydzień 3

Darts Premier League 2013- tydzień 3

Wade-Lewis

Rozpoczęło się od ładnej gry Wade’a, który zasłużenie pokonał Lewisa. Kiedy ostatnio widzieliście Jamesa grającego na średniej powyżej 100 przy 46% skuteczności na doublach? Adrian po staremu, pomimo że znów przebłyski były. Chyba już się pożegnał z tym turniejem.

Ale nie pastwiąc się nad dwukrotnym Mistrzem Świata- brawo za piękną, zaskakującą postawę Wade’a.

Darter James Wade

Darter James Wade

Newton- Thornton

Gorzej było u Wesa Newtona, któremu tak ostatnio kibicuję. Ładnie zaczął, piękny środek i tragiczny koniec. Robertowi udało się nadgonić z wyniku 3:6 na 6:6 i zdobyć ten punkt za remis!

Trzeba przyznać, że w tej końcówce Thornton zagrał naprawdę ładnie. Na miejscu Newtona byłbym jednak tak wściekły, że lepiej nie mówić. Pozytywem jest natomiast, że Newton miał ładną skuteczność na doublach, a to wróży dobrze na przyszłość.

Darter Phil Taylor

Darter Phil Taylor

Whitlock- Taylor

W połowie wieczoru czekał nas pojedynek, na którym kilkukrotnie przecierałem oczy z wrażenia: Whitlock-Taylor. Wynik tego nie sugeruje, ale był to naprawdę dobry pojedynek w wykonaniu Simona. Przed ostatnim legiem osiągał on średnią ok. 108 punktów. I przegrywał z Taylorem!

Phil jak natchniony. Trzeba rzucać maxy- są maksy. Trzeba zejść ze 127? Schodzimy ze 127.

Można po prostu patrzeć i podziwiać.

van Gerwen- van Barneveld

Ależ Michael odpalił na ostatnie 5 (?) legów. O ile dobrze pamiętam, to jego średnia była wtedy ponad 116 punktów. Z kolei Raymond trafił zaledwie 3 z 11 prób na doublach.

Barney spokojny jak zawsze, van Gerwen cieszył się coraz bardziej z każdym legiem i widać było u niego pewność wygranej. Jeszcze może namieszać.

Darter Michael van Gerwen

Darter Michael van Gerwen

Hamilton- Anderson

Anderson słabiutki na doublach niestety. Mimo tego emocje były. Najpierw Hamilton odskoczył na 5:2, by później stracić 3 legi z rzędu, podnieść się i wygrać 7:5. Zdobyte punkty dają mu  w tej chwili 4 miejsce w grupie. Anderson także awansował (korzystając na potknięciu Whitlocka) na 7 pozycję.

Po 3 wieczorze z Premier League of Darts 2013 sytuacja w tabeli prezentuje się następująco:

Darts Premier League 2013- tabela

Darts Premier League 2013- tabela

 
Statystyki:
Dart

Dart

Dart

Dart

Dart

Dart

Dart

Dart

Dart

Dart