Premier League Darts 2013- tydzień 3, zapowiedź

Premier League Darts 2013- wieczór 3

Premier League Darts 2013- wieczór 3

Jak co czwartek o 20- czekają nas emocje darterskie. Kolejny wieczór z Premier League Darts..

Jednak będzie to wieczór specjalny w moim odczuciu, gdyż pary ułożyły się bardzo ciekawie i mecze zapowiadają się niezwykle.

Dlaczego? Co jest dla mnie tak ciekawego w jutrzejszych spotkaniach?

 

Darter James Wade i Adrian Lewis

Na początek Wade i Lewis. Adrian musi zbierać punkty, jeśli marzy o pozostaniu w grze. Wade także radzi sobie średnio, ale… mam wrażenie, że się budzi powoli i niedługo będziemy mogli zobaczyć prawdziwego Wade. Może jeszcze nie jutro, może nie za tydzień… a może nie zdąży na tym turnieju. I Wade i Lewis mają jednak przebłyski wracającej formy (Adrian mniej 😉 ), dlatego walka może być naprawdę zawzięta. Do boju James!

 

Darter Robert Thornton i Wes Newton

Newton ma za sobą dwa przegrane pojedynki. Jutro zmierzy się z Robertem „Kiwaj głową” Thorntonem. Chciałbym wierzyć, że go pokona. Mam nadzieję, że odpali tak, jak potrafi, a Robert będzie się załamywał tak, jak potrafi 😉 Sercem jestem za Wesem, rozum podpowiada Thorntona.

 

Simon Whitlock i Phil Taylor

Whitlock i Taylor. Simon nie robi na mnie ostatnio takiego wrażenia jak kiedyś, a Taylor potrafi sam wygrać pojedynki doublowe (z pozdrowieniami dla Lewisa), więc nie wróżę wielkiego widowiska.

 

Darter Michael van Gerwen i Raymond van Barneveld

W kolejnym pojedynku tata Raymond pokaże młodszemu rodakowi, kto ma tytuły mistrzowskie na koncie. Nawet, jeśli van Gerwen odpali rakiety (w co wątpię), to i tak ciężko mu będzie walczyć z Barneveldem.

 

Darter Andy Hamilton i Gary Anderson

Na sam koniec pozostaje nam Hamilton i Anderson. Gary „lubi” zaserwować dużą dawkę emocji. Andy nie lubi się poddawać. Będzie się działo 🙂

 

Plan czwartkowych pojedynków:

James Wade v Adrian Lewis
Robert Thornton v Wes Newton
Simon Whitlock v Phil Taylor
Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld
Andy Hamilton v Gary Anderson

 

Aktualna tabela:

Premier League of Darts 2013- aktualna tabela

Premier League of Darts 2013- aktualna tabela