Premier League Darts 2013- wieczór pierwszy, zapowiedź

Premier League Darts 2013

Premier League Darts 2013

Już w czwartek wieczorem zobaczymy wielkie gwiazdy w trakcie pojedynków w ramach turnieju Premier League Darts. Sprawdźcie kto zagra i przeczytajcie wstęp do pojedynków.

 

Przed przystąpieniem do oglądania polecam przeczytać: http://dartworld.pl/2396/premier-league-darts-2013-daty-gier-uczestnicy. Jest tam rozpiska spotkań, format gry i kilka słów o samych uczestnikach turnieju.

Już dziś wieczorem (od 20:00) zmierzą się:

  • Andy Hamilton v Robert Thornton
  • James Wade v Wes Newton
  • Raymond van Barneveld v Gary Anderson
  • Simon Whitlock v Adrian Lewis
  • Phil Taylor v Michael van Gerwen

Jako mecz kończący Taylor-van Gerwen. Wprawdzie Holender nie pokazał się najlepiej na World Cup of Darts Nations, ale jestem bardzo ciekawy jego postawy przeciwko Taylorowi. W finale Mistrzostw Świata przegrał, ale wcześniej miał dwa zwycięstwa nad przedstawicielem Unicorn.

Wcześniej Whitlock-Lewis. Tu okaże się, czy Lewisowi dojście do finału poprzedniego turnieju poprawi jego wiarę w umiejętności, które przecież posiada. Jednak biorąc pod uwagę, że on zdaje sobie sprawę, że uczestnictwo w fiale zawdzięcza Taylorowi- może być jeszcze gorzej. Jeśli poczuje formę, to Czarodziej nie będzie miał łatwego zadania- oj nie. Bukmacherzy lekko faworyzują Adriana.

Raymond van Barneveld przeciwko Andersonowi. Życzę sobie i Wam, aby Gary postawił poprzeczkę dość wysoko. I życzę, aby Barney się nie poddał i pokazał, jak można wysoko punktować na turnieju telewizyjnym. Potrafi przecież.

James Wade i Wes Newton. Wes dostał zaproszenie i nie mógł uwierzyć, że wystąpi na turnieju (http://www.pdc.tv/news/article/1p48rouhxiiuzzj58nrovjclt/title/no-joke-for-newton). Na pewno ma wiele do udowodnienia- sobie i kibicom. Dla niego ten turniej to może być szansa, aby zabrać Hamiltonowi 6 miejsce w Order of Merit. Bukmacherzy spodziewają się wygranej Wade’a- ja niekoniecznie.

No i Młot, który otworzy wieczór w pojedynku z Thorntonem. Panowie spotykali się ze sobą już kilka razy- 6 wygranych Roberta i 4 Hamiltona. Ciekawe, czy również tym razem Thornton będzie kręcił głową z dezaprobatą dla swoich rzutów.

Wieczór gwiazd- to na pewno. Czy wyniki będą zaskakujące? Zobaczymy.

Premier League Darts 2013

Premier League Darts 2013