Ted Hankey- oficjalne oświadczenie po Grand Slam of Darts

Ted Hankey pijany na turnieju?

Ted Hankey pijany na turnieju?

Po wczorajszym zamieszaniu związanym z osobą Teda Hankeya, przyszedł czas na oficjalne oświadczenie jego managera.

Przypomnijmy, że Ted Hankey na turnieju Grand Slam of Darts w czasie pojedynku z Michaelem van Gerwenem wyglądał na pijanego. Całą sytuację możecie sami ocenić tutaj: Ted Hankey pijany na turnieju?

Dzisiaj wydano oficjalne oświadczenie w sprawie zachowania Teda, które poniżej:

Oficjalne oświadczenie Teda Hankey’a

Po wczorajszym, słabym występie Teda, powstało wiele spekulacji na temat jego niezdolności do gry.
Jednakże dziś rano podczas konsultacji lekarskiej została u niego zdiagnozowana poważna infekcja. Przepisano mu antybiotyki i nakazano odpoczywać.

Manager Teda, David Stevenson, twierdzi, że zawodnik już trzy godziny przed grą skarżył się na zawroty głowy i oszołomienie. Po wejściu na scenę, miał nogi jak z waty i czuł się „słaby jak kociak”.

Infekcja wpłynęła na wszystkie jego zmysły, ale najbardziej na poczucie równowagi i wzrok. Na lewe oko Ted już ledwo widział. Ale chciał grać, szczególnie po sukcesie poprzedniego dnia. I nie chciał zawieść ludzi, którzy go wspierali. Dokończenie gry uważał za konieczność. I tak też zrobił, zamiast udać się na odpoczynek.

Ted chciałby osobiście podziękować wszystkim fanom za ich wsparcie i słowa otuchy.

źródło: http://www.winmau.com/news/1684/Official_Ted_Hankey_Statement/

Pojawiły się także informacje o tym, że Ted Hankey miał zawał: http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/world-of-sport/drunk-darts-player-hankey-had-actually-suffered-stroke-110629184.html